„Takiego wstydu nie poczuła chyba nigdy”: Justyna Żyła

Justyna Żyła ma za sobą naprawdę trudny rok. Po latach rozstała się bowiem ze swoim mężem, robiąc z tego jednak przy okazji niemałą aferę medialną. To właśnie z tego powodu w pierwszych dniach stycznia samozwańcza celebrytka została w niezwykle bolesny sposób upokorzona przez internautów.

Justyna Żyła dała się poznać milionom Polaków na początku minionego już roku. Za pośrednictwem swego konta na Instagramie ogłosiła bowiem całkowicie niespodziewanie, że jej mąż, będący bardzo znanym skoczkiem narciarskim, zdecydował się odejść od niej oraz ich dzieci.

Justyna Żyła zaistniała dopiero w minionym roku, a dziś znają ją juz wszyscy

Chociaż na początku wielu internautów współczuło porzuconej żonie, z czasem jej postawa zaczęła ich bardzo irytować. Celebrytka zarzucała mężowi romanse i ogromną krzywdę, po czym informowała o tym, że kibicuje mu podczas ważnych zawodów sportowych.

Sama publikowała także w sieci liczne prywatne zdjęcia oraz nagrania, które na nieco znudzonej już opinii publicznej nie robiły dłużej większego wrażenia.

Ostatecznie Żyła nie chciała jednak pogodzić się z faktem, iż jej medialne pięć minut dobiegło końca. Wzięła więc udział w rozbieranej sesji dla Playboya, a później założyła także własny kulinarny kanał na YouTube.

To najwyraźniej jej jednak nie wystarczyło, gdyż wkrótce planuje wystartować ze swym telewizyjnym programem, w którym będzie na wizji… godziła skłócone małżeństwa.

Internauci wybrali Żenadę roku 2018. Justyna Żyła całkowicie „pogrążyła” konkurencję

Chociaż celebrytka zdaje się nie zważać na miażdżącą krytykę ze strony internautów, ta niezmiennie nie daje jej spokoju. Tym razem Justyna Żyła została więc „wyróżniona” w plebiscycie popularnego Pudelka na Żenadę 2018 roku.

Była już żona Piotra Żyły zdobyła 27% (prawie 10 tys.) głosów, co dało jej bezkompromisowe pierwsze miejsce.

Za nią uplasowała się za to walcząca z dawnym partnerem Isabel Marcinkiewicz (niecałe 5 tys. głosów) oraz polscy piłkarze, a właściwie ich występ na mundialu (prawie 3,5 tys. głosów).

Tuż za podium znalazł się za to głosami czytelników Pudelka Filip Chajzer (2,8 tys. głosów).

Justyna Żyła nie odpowiedziała jeszcze na poniżenie, jakim musiało się dla niej okazać „wygranie” kontrowersyjnego plebiscytu. Bez wątpienia wkrótce usłyszymy jednak o reakcji byłej żony skoczka dzięki jej bardzo aktywnemu działaniu na portalach społecznościowych.

Share